+420 773 536 677 / +420 775 623 399

info-cz@masterfluidsolutions.cz

Cutting Edge Metalworking Solutions

Čisté oleje s velice vysokým výkonem

Brusné oleje s využitím tvrdé vody

Pro broušení tvrdých karbidů a HSS doporučujeme používat vysoce čisté a výkonné oleje TRIM ® . Použitím vysoce rafinovaných hydrokrakovaných základních olejů, plně nasycených esterů nebo jejich kombinací se zajistí velmi nízká míra mlhy, pěny a spotřeby při současném zajištění bezpečných a vysokých bodů vzplanutí. 

Vysoce výkonné čisté oleje TRIM poskytují vynikající vlastnosti proplachování kol, dobré vlastnosti snižování tření a chlazení obrobku.

TRIM® OE105

Superfinishingový olej na bázi esteru

TRIM ® OE105 je čistý, brusný olej na bázi esterů, vyrobený pro jemné broušení a superfinishing. TRIM OE105 zaručuje vynikající mazivost a zároveň udržuje brusné kotouče a kameny extrémně čisté. To zajišťuje fantastické povrchové úpravy na tvrzených slitinách oceli, nerezových ocelích a neželezných materiálech.

Technická dokumentace

TRIM ® OE209

Řezný a brusný olej na bázi esteru

TRIM ® OE209 je středně těžký, řezný olej vyrobený z vysoce stabilních, plně nasycených esterů. Produkt je certifikován jako snadno biologicky rozložitelný. TRIM OE209 je určen pro použití při broušení a obrábění slitin kalené oceli, nástrojových ocelí, nerezových ocelí a karbidů. TRIM OE209 poskytuje mazivost a výkon, aby maximalizoval životnost nástroje při operacích, jako je vrtání hlubokých děr, a je zvláště vhodný pro použití ve strojích s posuvnými hlavami s vysokotlakými jednotkami pro třískové třísky.

Technická dokumentace

TRIM ® OG107

Brusný olej na karbidové nástroje

TRIM ® OG107 je vysoce specifický brusný olej vyvinutý pro operace broušení karbidů a HSS. TRIM OG107 je velmi rafinovaný hydrokrakovaný základní olej, který zajišťuje velmi nízkou úroveň mlhy a vysoký bod vzplanutí. TRIM OG107 byl vyvinut tak, aby poskytoval vynikající vlastnosti proplachování kol spolu s dobrým snížením tření a chlazením obrobku.

Technická dokumentace

TRIM ® OG108

Vysoce výkonný brusný olej pro nástroje

TRIM ® OG108 je brusný olej s velmi vysokou specifikací vytvořený pro operace broušení karbidů a HSS. Produkt používá velmi rafinovaný hydrokrakovaný základní olej, který zajišťuje velmi nízkou úroveň mlhy a vysoký bod vzplanutí. TRIM OG108 byl vyvinut tak, aby poskytoval vynikající vlastnosti proplachování kol spolu s dobrým snížením tření a chlazení obrobku.

Technická dokumentace

TRIM ® OG210

Brusný olej

TRIM ® OG210 má velmi vysokou specifikaci, obsahující EP brusného oleje. Vhodný k použití pro broušení všech materiálů. TRIM OG210 používá velmi rafinovaný hydrokrakovaný základní olej, který zajišťuje velmi nízkou úroveň mlhy a vysoký bod vzplanutí. TRIM OG210 byl vyvinut tak, aby poskytoval vynikající vlastnosti proplachování kol spolu s dobrým snížením tření a chlazením obrobku.

Technická dokumentace

TRIM ® OG223

Čistý brusný olej pro střední až těžký provoz

TRIM ® OG223 je středně až vysoce výkonný brusný olej pro použití při broušení kalených ocelových slitin, nástrojových ocelí, nerezových ocelí, inkontinel a titanu. TRIM OG223 je navržen tak, aby vyhovoval leteckým předpisům, tedy bez chloru a bez aktivních přísad síry. TRIM OG223 lze také použít pro obrábění všech materiálů, včetně žlutých kovů, ve vysokotlakých aplikacích, kde je výhodná nízká olejová mlha.

Technická dokumentace

TRIM ® OG225

Čistý brusný olej pro střední až těžký provoz

TRIM ® OG225 je čistý až středně těžký čistý olej určený pro broušení kalených ocelí, nástrojových ocelí, nerezových ocelí, inkontinel a titanu. S extrémním tlakem a ochranou proti opotřebení spolu se skvělým čisticím prostředkem zajišťuje, že TRIM OG225 poskytuje velmi vysokou rychlost odstraňování materiálu při broušení drážkou bez spálení. Je také formulován tak, aby vyhovoval leteckým předpisům, tedy žádný chlor a žádné aktivní přísady síry. TRIM OG225 lze také použít pro obrábění všech materiálů, včetně žlutých kovů, ve vysokotlakých aplikacích, kde je výhodná nízká olejová mlha.

Technická dokumentace