WEDOLiT

WEDOLiT ™ je skvělá volba při optimalizaci procesů tváření, pro expanzi trubek a formovací, korozní kapaliny

  • nabízí složení roztoku na míru
  • poskytuje spolehlivější a účinnější tváření kovů a rozšiřování trubek
  • zajišťuje hladký průběh procesu, dlouhou životnost nástroje a nízkou spotřebu tekutin
  • poskytuje optimální ochranu proti korozi

WEDOLiT AN 6723

Bod vzplanutí 100 ° C (aromatický obsah ≤ 2%)

WEDOLiT AN 6723 je tixotropní olej na ochranu proti korozi na oceli. Obsahuje kombinaci inhibitorů, které nabízejí dlouhodobou ochranu pro skladování ve vnějších prostorech a krátkodobou ochranu skladování ve venkovních prostorech. Aplikace možná stříkáním, ponořením, kartáčováním popřípadě válcováním.

WEDOLiT AN 6723 splňuje všechny požadavky týkající se Altautorichtlinie 2000/53 / EG. Nepodléhá německé regulaci VOC (směrnice VOC, 31. BImSchV) ani švýcarskému nařízení pro VOC (Lenkungsabgabe VOCV Swiss).

Technická dokumentace

WEDOLiT AN 7114

Vysoká ochrana DW, bod vzplanutí 120 ° C (aromatický obsah ≤ 2%)

WEDOLiT AN-7114 je špičkový inhibitor koroze pro ocel a jiné kovy, který nabízí dlouhodobou ochranu pro skladování ve vnějších prostorech. Jeho nízká viskozita umožňuje stejné použití jako při ponorné lázni, např. pro ošetření dutých částí. Aplikace možná stříkáním, ponořením, kartáčováním popřípadě válcováním.

 

WEDOLiT AN-7114 splňuje všechny požadavky týkající se Altautorichtlinie 2000/53 / EG. Nepodléhá německé regulaci VOC (směrnice VOC, 31. BImSchV) ani švýcarskému nařízení pro VOC (Lenkungsabgabe VOCV Swiss).

Technická dokumentace

WEDOLiT AN 7324

Bod vzplanutí 100 ° C (aromatický obsah ≤ 2%)

WEDOLiT AN 7324 je špičkový inhibitor koroze pro ocel a jiné kovy. Aplikace možná stříkáním, ponořením, kartáčováním či válcováním na části s povrchovou teplotou ≤ 80 ° C. Výsledkem je úspora času a zvýšení produktivity.

WEDOLiT AN 7324 splňuje všechny požadavky týkající se Altautorichtlinie 2000/53 / EG. Nepodléhá německé regulaci VOC (směrnice VOC, 31. BImSchV) ani švýcarskému nařízení pro VOC (Lenkungsabgabe VOCV Swiss).

Technická dokumentace

WEDOLiT AS 1012

Bod vzplanutí odvodňovací kapaliny 40 ° C (aromatický obsah ≤ 2%)

 

WEDOLiT AS 1012 je odvodňovací kapalina s antikorozními vlastnostmi. Používá povrchově aktivní látky k extrémnímu rychlému odvodnění a odpuzení emulzí z kovového povrchu. Dokonce lze účinně odvodnit i velmi složité geometrie. Používá se hlavně jako ponořovací lázeň při pokojové teplotě.

Technická dokumentace

WEDOLiT AS 1723

 Vysoká ochrana, vosková disperze bod vzplanutí 30 ° C (aromatický obsah ≤ 2%)

WEDOLIiT AS 1723 je univerzální dlouhodobá ochrana proti korozi obsahující rozpouštědlo. Obsahuje nově formulovanou tixotropní voskovou disperzi, která zajišťuje ochranu při dlouhodobém skladování ve vnějších prostorech i omezenou ochranu při skladování ve venkovních prostorech. Aplikace možná stříkáním, ponořením, kartáčováním nebo pomocí válečků.

Technická dokumentace

WEDOLiT AS 2241

Vysoká ochrana DW kapaliny, bod vzplanutí 40 ° C (aromatický obsah ≤ 2%)

WEDOLiT AS-2241 je moderní formulovaný inhibitor koroze pro ocel a jiné kovy, který nabízí dlouhodobou ochranu při skladování ve vnějších prostorech. Jeho nízká viskozita umožňuje použití jako ponorná lázeň, např. pro ošetření dutých částí. Aplikace možná stříkáním, ponořováním, kartáčováním nebo válcováním. 

Technická dokumentace

WEDOLiT AS 2241-1

Vysoká ochrana DW kapaliny, bod vzplanutí 40 ° C (aromatický obsah ≤ 2%)

WEDOLiT AS 2241-1 je moderní formulovaný inhibitor koroze pro ocel a jiné kovy, který nabízí dlouhodobou ochranu při skladování ve vnějších prostorech. Jeho nízká viskozita umožňuje použití jako ponorná lázeň, např. pro ošetření dutých částí. Aplikace možná stříkáním, ponořováním, kartáčováním nebo válcováním.

Technická dokumentace

WEDOLiT AS 2241-3

Vysoká ochrana DW kapaliny, bod vzplanutí 40 ° C (aromatický obsah ≤ 2%)

WEDOLiT AS-2241-3 je špičkový inhibitor koroze pro ocel a jiné kovy, který nabízí dlouhodobou ochranu při skladování ve vnějších prostorech. Jeho nízká viskozita umožňuje použití jako ponorná lázeň, např. pro ošetření dutých částí. Aplikace možná stříkáním, ponořováním, kartáčováním nebo válcováním.

Technická dokumentace

WEDOLiT AS 2251

Vysoká ochrana DW kapaliny, bod vzplanutí 40 ° C (aromatický obsah ≤ 2%)

WEDOLiT AS-2251 je špičkový inhibitor koroze pro ocel a jiné kovy, který nabízí dlouhodobou ochranu při vnějším skladování. Jeho nízká viskozita umožňuje použití jako ponorná lázeň, např. pro ošetření dutých částí. Aplikace možná stříkáním, ponořováním, kartáčováním nebo válcováním.

Technická dokumentace

WEDOLiT AS 2603

Vysokou ochrana, vosková disperze, bod vzplanutí 40 ° C (aromatický obsah ≤ 2%)

WEDOLiT AS 2603 je univerzální dlouhodobá ochrana proti korozi obsahující rozpouštědlo. Obsahuje nově formulovanou tixotropní voskovou disperzi, která zajišťuje ochranu při dlouhodobém skladování ve vnějších prostorech i omezenou ochranu při skladování ve venkovních prostorech. Aplikace možná stříkáním, ponořením, kartáčováním nebo pomocí válečků.

Technická dokumentace

WEDOLiT AS 3040

Odvodňovací kapaliny, bod vzplanutí 60 ° C (aromatický obsah ≤ 2%)

WEDOLiT AS 3040 je odvodňovací kapalina s antikorozními vlastnostmi. Používá povrchově aktivní látky k extrémnímu rychlému odvodnění a odpuzení emulzí z kovového povrchu. Dokonce lze účinně odvodnit i velmi složité geometrie. Používá se hlavně jako ponořovací lázeň při pokojové teplotě.

Technická dokumentace

WEDOLiT AS 4111

Bod vzplanutí 60 ° C (aromatický obsah ≤ 2%)

WEDOLiT AS 4111 je špičková univerzální ochrana proti korozi, která nabízí dlouhodobou ochranu při skladování ve vnějších prostorech. Byl vyvinut speciálně pro uvolnění zrezivělých částí a aplikace je možná stříkáním nebo ponořením do lázně.

Technická dokumentace

WEDOLiT AS 4116

Vysoká ochrana, DW kapalina, bod vzplanutí  60 ° C (aromatický obsah ≤ 2%)

WEDOLiT AS-4116 je špičkový inhibitor koroze pro ocel a jiné kovy, který nabízí dlouhodobou ochranu pro skladování ve vnějších prostorech. Jeho nízká viskozita umožňuje stejné použití jako při ponorné lázni, např. pro ošetření dutých částí. Aplikace možná stříkáním, ponořením, kartáčováním popřípadě válcováním.

Technická dokumentace

WEDOLiT AS 4116-2

Vysoká ochrana, DW kapalina, bod vzplanutí  60 ° C (aromatický obsah ≤ 2%)

WEDOLiT AS-4116-2 je špičkový inhibitor koroze pro ocel a jiné kovy, který nabízí dlouhodobou ochranu pro skladování ve vnějších prostorech. Jeho nízká viskozita umožňuje stejné použití jako při ponorné lázni, např. pro ošetření dutých částí. Aplikace možná stříkáním, ponořením, kartáčováním popřípadě válcováním.

Technická dokumentace

WEDOLiT AS 4116-3

Vysoká ochrana, DW kapalina, bod vzplanutí  60 ° C (aromatický obsah ≤ 2%)

WEDOLiT AS-4116-3 je špičkový inhibitor koroze pro ocel a jiné kovy, který nabízí dlouhodobou ochranu pro skladování ve vnějších prostorech. Jeho nízká viskozita umožňuje stejné použití jako při ponorné lázni, např. pro ošetření dutých částí. Aplikace možná stříkáním, ponořením, kartáčováním popřípadě válcováním.

Technická dokumentace

WEDOLiT AS 4143

Odvodňovací kapalina, bod vzplanutí 60 ° C (aromatický obsah ≤ 2%)

WEDOLiT AS 4143 je odvodňovací kapalina s antikorozními vlastnostmi. Používá povrchově aktivní látky k extrémnímu rychlému odvodnění a odpuzení emulzí z kovového povrchu. Dokonce lze účinně odvodnit i velmi složité geometrie. Používá se hlavně jako ponořovací lázeň při pokojové teplotě.

Technická dokumentace

WEDOLiT AS 9921-40

Kalibrační kapalina s vysokou ochranou bod vzplanutí 40 ° C (aromatický obsah ≤ 2%)

WEDOLiT AS 9921-40 je špičkový inhibitor koroze pro ocel a jiné kovy, který nabízí dlouhodobou ochranu pro skladování ve vnějších prostorech. Jeho nízká viskozita umožňuje stejné použití jako při ponorné lázni, např. pro ošetření dutých částí. Aplikace možná stříkáním, ponořením, kartáčováním popřípadě válcováním. Díky vysokému obsahu oleje může být také použit v rovnacích procesech.

Technická dokumentace

WEDOLiT AS 9921-60

Kalibrační kapalina s vysokou ochranou bod vzplanutí 60 ° C (aromatický obsah ≤ 2%)

WEDOLiT AS 9921-60 je špičkový inhibitor koroze pro ocel a jiné kovy, který nabízí dlouhodobou ochranu pro skladování ve vnějších prostorech. Jeho nízká viskozita umožňuje stejné použití jako při ponorné lázni, např. pro ošetření dutých částí. Aplikace možná stříkáním, ponořením, kartáčováním popřípadě válcováním. Díky vysokému obsahu oleje může být také použit v rovnacích procesech.

Technická dokumentace

WEDOLiT AS 9921-80

Kalibrační kapalina s vysokou ochranou bod vzplanutí 80 ° C (aromatický obsah ≤ 2%)

WEDOLiT AS 9921-80 je špičkový inhibitor koroze pro ocel a jiné kovy, který nabízí dlouhodobou ochranu pro skladování ve vnějších prostorech. Jeho nízká viskozita umožňuje stejné použití jako při ponorné lázni, např. pro ošetření dutých částí. Aplikace možná stříkáním, ponořením, kartáčováním popřípadě válcováním. Díky vysokému obsahu oleje může být také použit v rovnacích procesech.

Technická dokumentace

WEDOLiT AW 8321 (K 110)

Water-miscible High-performance Fluid

WEDOLiT AW 8321 is universally applicable for parts cleaning and corrosion protection. The mineral oil free product is not only suitable for steel, but also for non-ferrous metals. Utilising the latest technology, AW 8321 offers the possibility for a boron and formaldehyde free application.

Technická dokumentace

WEDOLiT C 24 K

Assembling aid

WEDOLiT C 24 K is a full synthetic cooling lubricant with a high viscosity. The product contains no mineral oil, sodium nitrite and p-tert.-butyl benzoic acid. According the regulation on hazardous substances (GefStoffV) it contains no substances for labeling. The concentrate is water soluble in any proportion.

WEDOLiT C 24 K is preferred used for expanding or reduction of aluminium tubes. The application can be carried out with brushers or with appropriate spray equipment.

WEDOLiT C 24 K is marked through its stability against temperature.

Furthermore WEDOLiT C 24 K can be used as gliding- and processing aid for assembly lubrication for easier assembly.

Surfaces which were treated with WEDOLiT C 24 K can be cleaned easily with warm water. The compatibility should be general determined in pre-tests.

Technická dokumentace

WEDOLiT CN 2370-7

High Performance Grinding Oil

WEDOLiT CN 2370-7 is a low viscous, high performance grinding oil, which is based on the latest GTL (gas-to-liquid) technology. It is suitable for the machining of HSS and carbide steel, (especially with a high cobalt content) with CBN and diamond grinding wheels.

Technická dokumentace

WEDOLiT CN 2610-18

Neat cutting oil

WEDOLiT CN 2610-18 3 is a non-water soluble high performance cutting and grinding oil of low viscosity. Highly alloyed steel grades and cast iron, non-ferrous metals and aluminium.

WEDOLIT CN 2610-18 has been developed, to treat all materials and grades of difficulty, with only one grinding oil.

WEDOLIT CN 2610-18 has a type approval at company KAPP.

Corrosion protection for a longer time depends of the treated material. In tests the corrosion protection, especially for non-ferrous metals, should be investigated. So far the immediate degreasing of the metal surface is recommended. The non-ageing oily film can easily be removed with the aid of organic solvents (e.g. petroleum) or water soluble alkaline industrial cleaning agents.

Technická dokumentace

WEDOLiT CN 3370-21

Neat Cutting Oil

WEDOLiT CN 3370-21 is a chlorine-free, highly additivated cutting-oil, based on the new GTL-technology.

WEDOLiT CN 3370-21 has been developed for deep-hole drilling applications in steel and high alloy steels. Due to its additivation, WEDOLiT CN 3370-21 provides the best tool life and fantastic surface finish. WEDOLiT CN 3370-21 can also be used for general cutting operations such as milling, turning, drilling and hobbing.

Technická dokumentace

WEDOLiT CN 5370-12

Cutting Oil

WEDOLiT CN 5370-12 is a low viscous non-water soluble high performance cutting oil based on the latest GTL base oil technology. GTL base oils are free of aromatics, chlorine, zinc, nitrogen and heavy metals. CN 5370-12 is suitable for the machining of steel, stainless steel, cast iron, aluminium and non-ferrous metals. The product can be used in MQL (minimum quantity lubrication) systems (e.g. for sawing).

Technická dokumentace

WEDOLiT CN 5370-19

Neat-oil

WEDOLiT CN 5370-19 is a non-water soluble high performance cutting oil based on the newest GTL base oil technology. GTL base oils are free of aromatics, chlorine, zinc, nitrogen and heavy metal to provide optimal occupational safety for the worker. Highly alloyed steel grades, cast iron, non-ferrous metals and aluminium can be optimally treated with WEDOLiT CN 5370-19.

WEDOLiT CN 5370-19 has been designed especially for tapping-machining e.g. thread cutting on steel and alloyed steel.

Long-term corrosion protection depends on the type of treated material. WEDOLiT CN 5370-19 cannot be used for yellow metals. The non-ageing oily film can easily be removed with the aid of organic solvents (e.g. petroleum) or water soluble alkaline industrial cleaning agents.

Technická dokumentace

WEDOLiT CS 6201

Water-miscible, fully synthetic coolant

WEDOLiT CS 6201 is suitable for grinding as well as for light to medium cutting operations of steel, aluminium, non-ferrous metals and special for hard metal alloys.

Technická dokumentace

WEDOLiT CS 6206

Water soluble coolant

WEDOLiT CS 6206 is a water soluble, high performance lubricant. Developed with highest technical standards for a wide range of grinding operations. WEDOLIT CS 6206 is a boric-acid, amine- and formaldehyde-depot free coolant.

WEDOLiT CS 6206 is suitable for many grinding operations such as centerless, round grinding and surface grinding, at steel, yellow metal high carbide steel and HSS. WEDOLiT CS 6206 effectively prevents the occurrence of cobalt and copper ions in the grinding solution, thereby avoiding a number of problems in carbide and red brass processing. The grinding solutions do not carry any harmful cobalt and copper salts which are detrimental to health and wastewater, thus not discoloring and remain transparent.

Technická dokumentace

WEDOLiT CS 8016

Water-miscible, fully synthetic coolant

WEDOLiT CS 8016 is suitable for grinding as well as for light to medium cutting operations of steel, cast iron, aluminium and chromated surfaces.

Technická dokumentace

WEDOLiT CS 8376

Water-miscible, fully synthetic polymer-based coolant

WEDOLiT CS 8376 is suitable for grinding as well as for light to heavy cutting operations of steel, stainless steel, cast iron, aluminium, titanium and non-ferrous metals.

Technická dokumentace

WEDOLiT CS 9016

Water soluble coolant

WEDOLiT CS 9016 is a water soluble, high performance lubricant. Developed with highest technical standards for a wide range of grinding operations.

WEDOLiT CS 9016 is suitable for many grinding operations such as centerless, round grinding and surface grinding, at steel.

Technická dokumentace

WEDOLiT CS 9040

Water-miscible, fully synthetic coolant

WEDOLiT CS 9040 is suitable for grinding of steel and glass. The product is also suitable as a press water medium for tubes.

Technická dokumentace

WEDOLiT CS 9203

Water-soluble, fully synthetic coolant

WEDOLiT CS 9203 is usable for different metalworking operations on steel and ferrous metals in grinding, cutting operations as well as a cooling agent for tube-welding- and profiling machines. Especially adequate as a transmission fluid for hydraulic presses (e.g. U- and O-presses) or a lubricating- /anti corrosion agent in hydro testers.

Technická dokumentace

WEDOLiT CW 6336

Water-miscible, conventional coolant

WEDOLiT CW 6336 is suitable for grinding as well as for light to heavy cutting operations of steel, cast iron, aluminium (e.g. sensitive aluminium alloys of the 2000 and 7000 series) and non-ferrous metals*.

WEDOLiT CW 6336 is approved by CETIM according to specification EADS ASN 42302 annex 2, DASSAULT DQGT 0.4.2.0065 index D and by Bombardier BAMS 569-001 rev. B, for aerospace industry.

Technická dokumentace

WEDOLiT CW 6506

Water-miscible, conventional coolant

WEDOLIiT CW 6506 is suitable for light to heavy cutting operations of steel, stainless steel, aluminium (e.g. sensitive aluminium alloys of the 2000 and 7000 series), titanium and non-ferrous metals*.

WEDOLiT CW 6506 is approved by CETIM according to specification EADS ASN 42302 annex 2, DASSAULT DQGT 0.4.2.0065 index D and by Bombardier BAMS 569-001 rev. B, for aerospace industry.

Technická dokumentace

WEDOLiT CW 8006

Water-miscible, semi synthetic coolant

WEDOLiT CW 8006 is suitable for light to heavy cutting operations of steel, stainless steel, cast iron and aluminium.

Technická dokumentace

WEDOLiT CW 8906

Water-miscible, ester-based coolant

WEDOLiT CW 8906 is suitable for grinding as well as for light to heavy cutting operations of steel, stainless steel, aluminium and titanium.

Technická dokumentace

WEDOLiT CW 9006-CM

Water-miscible, semi synthetic coolant

WEDOLiT CW 9006-CM is suitable for grinding as well as for light to medium cutting operations of steel, stainless steel and cast iron.

Technická dokumentace

WEDOLiT CW 9206

Water-miscible, semi synthetic coolant

WEDOLiT is suitable for grinding as well as for light to heavy cutting operations of steel, cast iron and aluminium.

Technická dokumentace

WEDOLiT EP 1090 E

High performance expander oil

WEDOLiT EP 1090 E is a high viscosity, highest performance, special oil, based on esters of natural origin. It is developed according to the highest technical standard for use in the pipe industry. The product has worldwide release of the expander head manufacturer SMS Meer and Fontijne Grotnes and is recommended by HAEUSLER, YSD, Mannesmann-Demag and Iprolam for the expander heads.

WEDOLIT EP 1090 E is used for lubrication of sliding surfaces and guideways mechanical expander under extremely high surface pressure in the manufacture of large diameter pipes made of steel, for example, for gas and oil pipelines. WEDOLIT EP 1090 E is used undiluted for the forming process. The product is self-emulsifying and can be removed by water. The emulsion can be used for pre- and postcleaning of the pipes and to clean the expander head.

Technická dokumentace

WEDOLiT EP 330 ES

Expander Oil

WEDOLiT EP 330 ES is a highly viscous, high-performance, mineral-oil-based forming oil. The product has been developed to the highest technical standard for the utilization in the pipe industry (e.g. manufacturing of large diameter pipes, for gas and oil pipelines). The product can be used undiluted and prevents, due to the high content of polar additives, the stick-slip-effect.

Technická dokumentace

WEDOLiT EP 435 E

Expander Oil

WEDOLiT EP 435 E is a highly viscous, high-performance forming oil based on renewable raw materials. The product has been developed to the highest technical standard for the utilization in the pipe industry (e.g. manufacturing of large diameter pipes, for gas and oil pipelines). The product can be used undiluted and prevents, due to the high content of polar additives, the stick-slip-effect.

Technická dokumentace