Inhibitory koroze

Vysoce účinné inhibitory koroze Master STAGES poskytují vynikající ochranu kovů litiny, oceli, slitin hliníku, mědi, mosazi a bronzu. Poskytují ochranu v rozmezí od několika dnů po dobu 12 měsíců i déle. Ať už potřebujete vnější protikorozní ochranu v obráběcím procesu, dlouhodobou venkovní ochranu nebo potřebujete zajistit přepravu dílů do zámoří, produkty Master STAGES, vám poskytnou jistotu, kterou potřebujete.

Prostředky na ochranu proti korozi Master STAGES (RP) lze aplikovat ponořením, postřikem, válečkem nebo štětcem. Všechny tyto inhibitory koroze lze snadno odstranit, většina z nich neobsahuje baryum a vyskytuje se v nich velice nízký obsah VOC. Díky produktům Master STAGES (RP) ušetříte celkové náklady a získáte efektivní ochranu, na kterou se můžete spolehnout.

Master STAGES ™ CLEAN 2029 "One Step"

Mycí kapalina s inhibitorem koroze

Master STAGES ™ CLEAN 2029 “One Step” je vysoce koncentrovaný inhibitor čištění / koroze určený pro stříkací podložky a ponorné nádrže. Tento produkt odstraní těžké zeminy a poskytne dva až čtyři týdny inhibice vnitřní koroze na ocelových a litinových částech.

Technická dokumentace

Master STAGES ™ CLEAN 2115AL

Mycí směs s nízkou pěnou

Master STAGES ™ CLEAN 2115AL je vysoce výkonná syntetická mycí směs s nízkým obsahem pěny pro použití ve vysokotlakých rozprašovačích a odstraňování otřepů. Díky pokročilé technologie povrchově aktivních látek poskytuje vynikající kontrolu pěny a odvádění trampového oleje.

Technická dokumentace

Master STAGES ™ NOCOR ® E6

Koncentrát inhibitoru koroze emulze s nízkým obsahem VOC

Master STAGES ™ NOCOR ® E6 je super koncentrovaná emulze na bázi vody, která neobsahuje baryum. Chrání ocel, litinu a další díly,  zabraňuje korozi po dobu až šesti měsíců. Díly potažené NOCOR E6 mají měkký, téměř neviditelný film, který lze snadno odstranit pomocí jemných čisticích prostředků.

Technická dokumentace

Master STAGES ™ NOCOR ™ S2

Inhibitor koroze rozpustný vodě

Master STAGES ™ NOCOR ™ S2 je syntetický, ve vodě rozpustný inhibitor železité koroze pro krátkodobé skladování nebo přepravu. Účinný při koncentracích od 3% do 10%, poskytuje velmi tenký ochranný film rozpustný ve vodě.

Technická dokumentace

Master STAGES ™ RPO 6BF

Inhibitor koroze, neobsahuje baryum, nízký zápach 

Master STAGES ™ RPO 6BF je bezbarvý, tenkovrstvý inhibitor koroze nebo preventivní prostředek proti korozi, který odpuzuje vodu a lze jej použít na různé kovy. RPO 6BF poskytuje vnější inhibici koroze, vynikající ochranu ložisek a dalších přesných dílů nebo nedokončených dílů při skladování a při přepravě dílů.

Technická dokumentace