+420 773 536 677 / +420 775 623 399

info-cz@masterfluidsolutions.cz

Cutting Edge Metalworking Solutions

MicroSol®

Pro maximální výkon

TRIM ® MicroSol ® jsou polosyntetické mikro-emulzní chladící kapaliny poskytující vysoce výkonnou mazivost a v konečném důsledku snižující náklady. S produktem MicroSol zajistíte přesné opracování výrobků, prodloužení životnosti nástroje, prodloužení životnosti náplně, nízký výnos na třískách a snížení spotřeby kapaliny. S naším produktem Microsol si zajistíte okamžitou větší ziskovost vaší výroby.

Produkty Microsol jsou navrženy tak, aby splňovaly přísné požadavky leteckého, zdravotnického, automobilového a těžkého průmyslu pro efektivní a přesnou výrobu. MicroSol je pro vás dokonalé řešení, které zaručí kvalitu, efektivitu výroby a sníží vaše náklady.

TRIM® MicroSol® 456

Nízko pěnivá polosyntetická kapalina

TRIM ® MicroSol ® 456 je nízko pěnivá polosyntetická, mikro-emulzní chladící kapalina, která je optimalizována pro temperované litiny, železné a neželezné kovy, včetně některých slitin hliníku a barevných kovů. MicroSol 456 zabraňuje vylučování elementárního železa z materiálu a eliminuje slinování a oxidaci železných mikročástic materiálu.

MicroSol 456 poskytuje prodlouženou životnost náplně a zajišťuje vynikající hospodárné chladící a mazací schopnosti.

Technická dokumentace

TRIM® MicroSol® 515

Koncentrát řezné a brusné kapaliny

TRIM ® MicroSol ® 515 je středně až vysoce mazivá, polosyntetická mikro-emulzní chladící kapalina. Poskytuje vynikající chlazení a vysokou mechanickou mazivost. Je šetrná ke stroji a přináší vše, co očekáváte od prémiové chladicí kapaliny TRIM ® . Je obzvláště vhodná pro obrábění a broušení litiny, a také má skvělé využití a výsledky při obrábění slitin hliníku a specializovaných slitin inconelu a titanu.

Technická dokumentace

TRIM® MicroSol® 519

Prémiová mikroemulze

TRIM® MicroSol® 519 je středně až vysoce mazivá, polosyntetická, mikro-emulzní chladící kapalina. Složení tohoto produktu poskytuje vynikající chlazení a mechanickou mazivost. TRIM® MicroSol® 519 nabízí veškeré vlastnosti, které očekáváte od prémiové chladicí kapaliny TRIM®. Přestože je obzvláště vhodná pro obrábění a broušení litiny a oceli, skvěle se také osvědčila i při používání smíšených kovů, hliníkových slitin, nerezových ocelí a titanu.

Technická dokumentace

TRIM® MicroSol 530

Polosyntetika s vysokou mazivostí

TRIM ® MicroSol 530 je ekologicky šetrná polosyntetická mikro-emulzní chladicí kapalina, vyvinutá speciálně pro obrábění hliníkových slitin. Využívá nejmodernější technologie pro zajištění dlouhé životnosti a vynikající ochrany citlivých slitin. Díky vysoké mazivosti, MicroSol 530 poskytuje skvělé povrchové úpravy na hliníkových součástkách, které se běžně vyskytují pouze u mléčných emulzí s velmi vysokým obsahem oleje. Na rozdíl od těchto emulzí je MicroSol 530 velmi čistá chladící kapalina, která nezatěžuje obráběcí stroje a zároveň snižuje spotřebu koncentrátu.

Technická dokumentace

TRIM® MicroSol® 585XT

Nechlorovaná polosyntetika s prodlouženou životností

TRIM ® MicroSol ® 585XT je vysoce mazací, polosyntetická, mikro-emulzní chladící kapalina. Díky svému složení poskytuje prodlouženou životnost náplně a lepší kontrolu pěny ve srovnání s polosyntetikou předchozí generace. MicroSol ® 585XT poskytuje vynikající chlazení a mechanickou mazivost. Tato prémiová chladící kapalina je zároveň velice šetrná ke stroji. Je zvláště vhodná pro obrábění a broušení šedé litiny a také pro směsné kovy. MicroSol 585XT se osvědčil jako výjimečná obráběcí kapalina pro slitiny titanu.

Technická dokumentace

TRIM® MicroSol® 590XT

Pokročilá technologie letecké polosyntetiky

TRIM ® MicroSol ® 590XT je polosyntetická, mikro-emulzní chladicí kapalina, šetrná k životnímu prostředí. Složena z nejšetrnějších složek tak, aby vyhověla přísným požadavkům leteckého průmyslu. Využívá nejnovější technologie k zajištění dlouhodobé životnosti a vynikající ochrany citlivých slitin. MicroSol 590XT je výkonnostně vylepšená oproti předchozím generacím. Díky svému složení a stabilitě je oblíbená mezi ochránci životního prostředí, bezpečnostními experty a náročnými výrobními manažery.

Technická dokumentace

TRIM® MicroSol® 690XT

Vysoce mazací a pěnové prémiové polosyntetikum

TRIM ® MicroSol ® 690XT je vysoce mazací, polosyntetická, mikro-emulzní chladící kapalina. Svým složením poskytuje prodlouženou životnost náplně a lepší kontrolu pěny ve srovnání s polosyntetikou předchozí generace. Poskytuje vynikající chlazení a mechanickou mazivost, spolu s vlastnostmi šetrnými ke stroji, které od prémiové chladicí kapaliny TRIM ® očekáváte . Funguje velmi dobře ve smíšených kovových situacích.

Technická dokumentace