+420 773 536 677 / +420 775 623 399

info-cz@masterfluidsolutions.cz

Cutting Edge Metalworking Solutions

Řezné a brusné olejové kapaliny

Pro pečlivé řezání a broušení

Oleje TRIM ® ,  jsou čisté neředěné a poskytují maximální mazivost. Obvykle se používají pro operace, jako jsou stroje s posuvnou hlavou a broušení velmi obtížně zpracovatelných materiálů a vrtání.

V závislosti na konkrétním produktu jsou některé čisté oleje TRIM ® směsí nejrůznějších základních olejů; zatímco jiné obsahují přísady pro extrémní tlak, které prodlužují životnost nástroje.

TRIM ® ML55B

Mazací kapalina s minimálním množstvím

TRIM ® ML55B je vysoce výkonná mikrokolejová kapalina na bázi rostlinných esterů. Je plně kompatibilní se všemi systémy „micro lube“ a micro-mist. TRIM ML55B obsahuje směs materiálů šetrných k životnímu prostředí a pro obsluhu, které poskytují velmi vysokou úroveň EP a mezního mazání pro řízení BUE a kluzné tření. TRIM ML55B překonává konkurenci v řezání, vrtání, řezání závitů, vystružování a frézování. V situacích, kdy je nepraktické používat aplikátor mikromazání, může být TRIM ML55B ručně aplikován na nástroj nebo obrobek.

Technická dokumentace

TRIM ® OE220 NS

Řezný olej na bázi rostlinných esterů

TRIM ® OE220 NS je cenově výhodný, středně těžký řezný olej, vyrobený z obnovitelných rostlinných esterů pro použití při obrábění ocelových slitin, hliníku a žlutých kovů. TRIM OE220 NS je zvláště účinný v moderních soustruhových strojích vybavených vysokotlakou technologií třískových štěpek.

Technická dokumentace

TRIM ® OE310 NS

Řezný olej na bázi rostlinných esterů

TRIM ® OE310 NS je vysoce výkonný řezný olej vyrobený z obnovitelných rostlinných esterů a používá se ve velmi náročných obráběcích procesech tvrzených ocelí, nástrojových ocelí a nerezových ocelí. TRIM OE310 NS je zvláště účinný v aplikacích pro vrtání hlubokých děr díky nízké viskozitě, mazivosti a výkonu EP.

Technická dokumentace

TRIM ® OE315 NS

Řezný olej na bázi rostlinných esterů

TRIM ® OE315 NS je vysoce výkonný řezný olej vyrobený z obnovitelných rostlinných esterů. Pro použití ve velmi náročných obráběcích procesech z tvrzené oceli, nástrojových ocelí a nerezových ocelí. TRIM OE315 NS je zvláště účinný v aplikacích pro vrtání hlubokých děr díky své poměrně nízké viskozitě, mazivosti a výkonu EP.

Technická dokumentace

TRIM ® OE322 NS

Čistý řezný olej na bázi esteru

TRIM ® OE322 NS je vysoce výkonný řezný olej vyrobený z obnovitelných rostlinných esterů. Pro použití ve velmi náročných obráběcích procesech z tvrzené oceli, nástrojových ocelí a nerezových ocelí. TRIM OE322 NS je zvláště účinný v moderních, vysoce výkonných soustruzích s vysokotlakými jednotkami pro třískové třísky.

Technická dokumentace

TRIM ® OE330 NS

Řezný olej na bázi rostlinných esterů

TRIM ® OE330 NS je velmi odolný řezný olej vyrobený z obnovitelných rostlinných esterů. TRIM OE330 NS je navržen pro použití ve velmi náročných obráběcích procesech tvrzených ocelí, nástrojových ocelí a korozivzdorných ocelí. TRIM OE330 NS je zvláště účinný při obrábění při pomalých rychlostech, jako je odvalování a protahování. Produkt lze také použít k nahrazení tmavých olejů s vysokým zápachem, které se používají v honovacích strojích Sunnen.

Technická dokumentace

TRIM ® OE335

Řezný olej na bázi rostlinných esterů

TRIM ® OE335 je vysoce výkonný řezný olej vyrobený z obnovitelných rostlinných esterů. Produkt je certifikován jako snadno biologicky rozložitelný. TRIM OE335 je navržen pro použití ve velmi náročných obráběcích procesech tvrzených ocelí, nástrojových ocelí a nerezových ocelí. TRIM OE335 má mazivost a výkon EP, aby maximalizoval životnost nástroje při operacích, jako je frézování ozubených kol.

Technická dokumentace