Sprejové alkalické čističe

Při zaplavení dílů chemickým čističem se nabízí sprejové čištění jako rychlý a efektivní způsob, jak odstranit zbytky půdy, chladicí kapaliny a oleje z různých kovů. Sprejové alkalické čističe Master STAGES jsou speciálně uzpůsobeny pro rychlou a efektivní práci, kde zároveň nenastane žádné zbarvení součástí. Sprejové čističe Master STAGES působí velice rychle. Byly vyvinuty s velmi nízkým obsahem VOC a bez přísad spadajících do hlášení SARA 313.

Nabízíme rozprašovače Master STAGES, speciálně navrženy pro čištění zbytků od chladicího média, lehkého až po těžký olej, mastnotu, tažné směsi, maziva, voskovou zeminu, oxidaci nebo rez z kovů od hliníku, oceli, litiny, nerezové oceli, slitin, mosaz, bronz, měď, na hořčík.

Vysoce koncentrované čisticí prostředky Master STAGES poskytují zvýšenou životnost, dobré odvádění trampového oleje, nízký zápach, nízkou pěnivost, nízkou mlhu a ochranu proti korozi, produkují čisté díly a zároveň snižují celkové náklady.

Master STAGES ™ CLEAN 2017

Ekonomický vysokovýkonný sprejový čistič

Master STAGES ™ CLEAN 2017 je úsporný čistící sprej, který odstraňuje těžké nečistoty a mastné zbytky z železných a hořečnatých částí. Používá se často při přestavbách a při čištění litiny, lisovaných a tažených ocelových částí nebo pro odstraňování těžkých RP povlaků.

Technická dokumentace

Master STAGES ™ CLEAN 2029 "One Step"

Mycí kapalina s inhibitorem koroze

Master STAGES ™ CLEAN 2029 “One Step” je vysoce koncentrovaný inhibitor čištění / koroze určený pro stříkací podložky a ponorné nádrže. Tento produkt odstraní těžké půdy a poskytne dva až čtyři týdny inhibice vnitřní koroze na ocelových a litinových částech.

Technická dokumentace

Master STAGES ™ CLEAN 2115AL

Mycí nízkopěnivá směs

Master STAGES ™ CLEAN 2115AL je vysoce výkonná syntetická mycí směs s nízkým obsahem pěny pro použití ve vysokotlakých rozprašovačích a odstraňování otřepů. Pokročilá technologie povrchově aktivních látek poskytuje vynikající kontrolu pěny a odvádění trampového oleje.

Technická dokumentace