+420 773 536 677 / +420 775 623 399

info-cz@masterfluidsolutions.cz

Cutting Edge Metalworking Solutions

Tekuté přísady pro řezání

Pro podporu vašich zařízení

Vzhledem k tomu, že řezné a brusné kapaliny se mohou časem rozpadat, aditiva na straně nádrže mohou vyřešit řadu problémů. Existují aditiva na straně nádrže TRIM ® kompatibilní s většinou chladiv, která prodlužují životnost vodovodního kohoutku a nástroje zlepšují mechanickou mazivost, regulují nános hrany, zabraňují znečištění částí, kontrolují pěnu, stabilizují emulzi a doplňují barvivo.

TRIM ® TC 155

Inhibitor koroze neželezných kovů

TRIM ® TC 155 je neželezný inhibitor koroze pro použití ve vodorozpustných a rovných olejových systémech. Je zvláště účinný při prevenci zabarvení a bílé rzi na tlakových slitinách obsahujících měď.

Technická dokumentace

TRIM ® TC 184B

Nesilikonový odpěňovač

TRIM ® TC 184B je nesilikonový odpěňovač, který se používá jako doplněk na straně nádrže k regulaci pěny v chladicích kapalinách mísitelných s vodou, mycích směsích, podlahových mýdlech atd.

TRIM ® TC 211

pH Adjuster / Emulzní stabilizátor

TRIM ® TC 211 je vyroben na bázi aminu a poskytuje úpravu pH. Používá se pro doplnění spotřebovaného alkalitu v kovoobráběcích kapalinách a roztocích. Je zvláště účinný v centrálních systémech a systémech recyklace šarží.

TRIM ® TC 239

Barvitelný odpěňovač

TRIM ® TC 239 je nátěrové adhezivní aditivum, které se používá k regulaci pěny v tekutinách na zpracování kovů a mycích systémů.

Technická dokumentace

TRIM ® TC 256

pH Adjuster

TRIM ® TC 256 je směsí sloučenin, které jsou velmi účinné při udržování pH a budování alkalické rezervy v tekutých roztocích pro zpracování kovů. Reguluje pH v konstrukčním rozsahu produktu a udržuje rezervní alkality na úrovni. TRIM ® TC 256 poskytuje kontrolu koroze u kapalné i plynné fáze, stabilizuje emulzi rozpustných olejů a prodlužuje životnost jímky.

Technická dokumentace