Čistící prostředky pro údržbu

Ať už se snažíte čistit štěrk nebo lehkou zeminu ze strojů, pracovních povrchů, skla nebo podlah, nabízíme vysoce koncentrovaný a cenově výhodný čistič Master STAGES, který vám ušetří hodiny údržby. Master STAGES jsou vysoce koncentrované čističe jímky Whamex ™ a centrální systémy pro úplné odstranění nečistot. Prodlužují životnost jímky a jsou velmi efektivní z hlediska nákladů a výrazně snižují prostoje.

Všechny výrobky Master STAGES jsou šetrné k životnímu prostředí, neobsahují škodlivé, leptavé chemikálie a jsou bezpečné při kontaktu s pokožkou.

Master STAGES ™ CLEAN F2 ™

Non-butyl podlahový a víceúčelový čistič

Master STAGES ™ CLEAN F2 ™ je super koncentrát, který odvádí vynikající práci při čištění podlah a dalších víceúčelových použitích. Kromě své primární úlohy v automatických podlahových čističích se často používá také k čištění, vytírání a mytí součástí v nádobách s pokojovou teplotou. Díky mírnému pH v tomto produktu je kompatibilní s veškerým zpracováním odpadu (včetně ultrafiltrace) a nedegraduje TRIM ® kovoobráběcí kapaliny.

Technická dokumentace

Master STAGES ™ Task2 ™ APC

Univerzální čistič

Master STAGES ™ Task2 ™ univerzální čistič je průmyslový čisticí prostředek na vodní bázi, který dosahuje vynikajících výsledků při práci v průmyslovém prostředí a všech běžných povrchů. Task2 čistí všechny zelené, křišťálové, fialové a modré produkty na bázi butylu, které jste v minulosti mohli vyzkoušet.

Technická dokumentace

Master STAGES ™ Task2 ™ GC

Čistič skla

Master STAGES ™ Task2 ™ čistič skla je průmyslový prostředek na bázi vody, který odvádí vynikající práci při čištění skla obráběcích strojů a jiných tvrdých povrchů.

Technická dokumentace

Master STAGES ™ Task2 ™ GF

Vysoce účinný industriální čistič

Master STAGES ™ Task2 ™ je průmyslový, butylový čisticí prostředek na vodní bázi, který vykonává skvělou práci v průmyslovém, komerčním nebo kancelářském prostředí.

Technická dokumentace

Master STAGES ™ Whamex ™

Systémový čistič jímek obráběcích strojů

Tento produkt má schválení Rolls Royce CSS203

Master STAGES ™ Whamex ™ je bezpečná, rychle působící koncentrovaná receptura, která ušetří prostoje při čištění stroje a zároveň odstraní mastné zbytky, spodiny a nerozpustné mýdlové usazeniny, které zkracují životnost chladicí kapaliny. Whamex je určen pro čištění jímek obráběcích strojů a větších systémů, přívod chladicí kapaliny a také recyklaci chladicí kapaliny. Whamex je kompatibilní s veškerým zpracováním odpadu (včetně ultrafiltrace) a nedegraduje TRIM ® obráběcích kapalin při správném použití.

Technická dokumentace

Master STAGES ™ Whamex XT ™

Systémový čistič jímek obráběcích strojů, nízko pěnivý

Master STAGES ™ Whamex XT ™ je nízko pěnivá, bezpečná, rychle působící koncentrovaná receptura, která ušetří prostoje při čištění stroje a zároveň odstraní mastné zbytky, spodiny a nerozpustné mýdlové usazeniny, které zkracují životnost kapaliny. Whamex je určen pro čištění jímek obráběcích strojů a větších systémů, přívod chladicí kapaliny a také pro recyklaci chladicí kapaliny. Whamex je kompatibilní s veškerým zpracováním odpadu (včetně ultrafiltrace) a nedegraduje TRIM ® obráběcích kapalin při správném použití.