Čističe a mycí prostředky

Pro rozprašovací, vysokotlaké, ponorné a ultrazvukové čističe nabízíme vysoce koncentrované čisticí prostředky Master STAGES ™ a prací prostředky na bázi vody, které poskytují dlouhou životnost nádoby a odvádění trampového oleje, nízkou pěnivost, mlhu a nízký přenos a biostabilitu. Neobsahují přísady EP nebo složky podléhající hlášení SARA 313. Hledáte ochranu proti korozi? Máte problémy s tvrdou vodou nebo pěnou?

Hledáte produkt pro perfektní čištění zbytků chladicího média a lehkého oleje nebo odstranění tuku, těžkého oleje, tažných směsí, maziv, voskovité půdy, oxidace nebo rzi? Pro kovy od hliníku, ocelí, litiny, nerezových ocelí, slitin, mosazi, bronzu, mědi a hořčíku je k dispozici perfektní čistič Master STAGES.

Řada Master STAGES syntetických a polosyntetických čističů procesních jímek a centrálních systémů výrazně prodlužuje životnost chladicí kapaliny a snižuje prostoje.

Naše přísné údržbářské čisticí prostředky dostávají štěrk a špínu ze strojů, pracovních povrchů, keramiky, plastů, skla a podlah a to vše bez škodlivých korozivních chemických sloučenin. Získejte čistotu s Master STAGES.

Master STAGES ™ CLEAN 2017

Ekonomický vysokovýkonný sprejový čistič

Master STAGES ™ CLEAN 2017 je úsporný sprej na čištění, který odstraňuje těžké nečistoty a mastné zbytky ze železných a hořečnatých částí. Používá se často při přestavbách a při čištění litiny, lisovaných nebo tažených ocelových částí a také odstraňování těžkých RP povlaků.

Technická dokumentace

Master STAGES ™ CLEAN 2020

Mycí směs pro ultrazvukové a ponořovací podložky

Master STAGES ™ CLEAN 2020 je koncentrovaný, vysoce výkonný čistič určený k mytí všech kovů včetně mosazi, slitiny mědi a hliníku v ultrazvukových nebo ponořovacích čističích. Jeho čisticí schopnost je mimořádná, což často vede ke kratším čistícím cyklům nebo k eliminaci čistících kroků. Vlastnosti oleje CLEAN 2020 zajišťují delší životnost lázně a ekonomický provoz.

Technická dokumentace

Master STAGES ™ CLEAN 2029 "One Step"

Mycí kapalina s inhibitorem koroze

Master STAGES ™ CLEAN 2029 “One Step” je vysoce koncentrovaný inhibitor čištění / koroze určený pro stříkací podložky a ponorné nádrže. Tento produkt odstraní těžké zeminy a poskytne dva až čtyři týdny inhibice vnitřní koroze na ocelových a litinových částech.

Technická dokumentace

Master STAGES ™ CLEAN 2115AL

Mycí směs s nízkou pěnou

Master STAGES ™ CLEAN 2115AL je vysoce výkonná syntetická mycí směs s nízkým obsahem pěny pro použití ve vysokotlakých rozprašovačích a odstraňování otřepů. Pokročilá technologie povrchově aktivních látek poskytuje vynikající kontrolu pěny a odvádění trampového oleje.

Technická dokumentace

Master STAGES ™ CLEAN F2 ™

Podlahový a víceúčelový čistič, neobsahuje butyl

Master STAGES ™ CLEAN F2 ™ je super koncentrát, který odvádí vynikající práci při čištění podlah a dalších víceúčelových použitích. Kromě své primární úlohy v automatických podlahových čističích se často používá k čištění, vytírání a oplachu součástí v mycích nádržích s pokojovou teplotou. Díky mírnému pH tohoto produktu je kompatibilní s veškerým zpracováním odpadu (včetně ultrafiltrace) a nedegraduje TRIM ® kovoobráběcí kapaliny, s nimiž může dojít k náhodnému kontaktu.

Technická dokumentace

Master STAGES ™ RINSE 100

Mírný alkalický čisticí prostředek

Master STAGES ™ RINSE 100 je koncentrát prací směsi, který skvěle odstraňuje tekutiny při zpracování kovů a lehkých mastných filmů. Tento produkt nezbarvuje železné a neželezné materiály a zanechává extrémně tenký inhibitor koroze, který nezasahuje do měření dílů. RINSE 100 je kompatibilní s řadou řezných a brusných koncentrátů TRIM ® .

Technická dokumentace

Master STAGES ™ Task2 ™ APC

Univerzální čistič

Master STAGES ™ Task2 ™ univerzální čistič je průmyslový čistící prostředek na vodní bázi, který funguje skvěle v průmyslovém prostředí při čištění všech běžných povrchů. Task2 čistí všechny zelené, křišťálové, fialové a modré produkty na bázi butylu, které jste v minulosti mohli vyzkoušet.

Technická dokumentace

Master STAGES ™ Task2 ™ GC

Čistič skla

Master STAGES ™ Task2 ™ čistič skla je průmyslový prostředek na bázi vody, který v průmyslovém prostředí vykonává vynikající práci při čištění skla obráběcích strojů a jiných tvrdých povrchů.

Technická dokumentace

Master STAGES ™ Task2 ™ GF

 

Vysoce účinný industriální čistič

Master STAGES ™ Task2 ™ je průmyslový čistič, butylový čisticí prostředek na vodní bázi, který vykonává skvělou práci v průmyslovém, komerčním nebo kancelářském prostředí.

Technická dokumentace

Master STAGES ™ Whamex ™

Náplň obráběcího stroje a systémový čistič

Tento produkt má schválení Rolls Royce CSS203

Master STAGES ™ Whamex ™ je bezpečná, rychle působící koncentrovaná receptura, která ušetří prostoje při čištění stroje a zároveň odstraní mastné zbytky, spodiny a nerozpustné mýdlové usazeniny, které zkracují životnost chladicí kapaliny. Whamex je určen pro čištění jímek obráběcích strojů a větších systémů, přívod chladící kapaliny a také pro recyklaci chladící kapaliny. Whamex je kompatibilní s veškerým zpracováním odpadu (včetně ultrafiltrace) a nedegraduje TRIM ® obráběcích kapalin při správném použití.

Technická dokumentace

Master STAGES ™ Whamex XT ™

Nízko pěnivá jímka a čistič systému

Master STAGES ™ Whamex XT ™ je nízko pěnivá, bezpečná, rychle působící, koncentrovaná receptura, která ušetří prostoje při čištění stroje a zároveň odstraní mastné zbytky, spodiny a nerozpustné mýdlové usazeniny, které zkracují životnost kapaliny. Whamex je určen pro čištění jímek obráběcích strojů a větších systémů, přívod chladicí kapaliny a také pro recyklaci chladicí kapaliny. Whamex je kompatibilní s veškerým zpracováním odpadu (včetně ultrafiltrace) a nedegraduje TRIM ® obráběcích kapalin při správném použití.

  •