Ponořovací alkalické čističe

Ponořovací alkalické čističe účinně odstraňují zbytky z lehkých i těžkých zemin, lehké rzi, chladicí kapaliny, oleje, tažných směsí, maziv, voskovité půdy a inhibitorů koroze. Jsou speciálně navrženy pro čištění hliníku, ocelí, litiny, nerezových ocelí, slitin, mosazi, bronzu, mědi a hořčíku. Vysoce koncentrované čističe Master STAGES umožňují, aby ponorné podložky běžely při nižších koncentracích, teplotách a poskytly zvýšenou životnost nádoby, méně pěny a zvýšenou ochranu proti korozi.

Šetrné k životnímu prostředí, neobsahují přísady podléhajících hlášení SARA 313. Ponorné čističe Master STAGES poskytují výjimečné čištění součástí při použití méně produktu a méně energie a celkově zaručují lepší výsledek.

Master STAGES ™ CLEAN 2017

Ekonomicky vysoce výkonný sprejový čistič

Master STAGES ™ CLEAN 2017 je úsporný sprej na čištění, který odstraňuje těžké nečistoty a mastné zbytky z železných a hořečnatých částí. Používá se často při přestavbách a při čištění litiny, lisovaných a tažených ocelových částí nebo při odstraňování těžkých RP povlaků.

Technická dokumentace

Master STAGES ™ CLEAN 2020

Mycí směs pro ultrazvukové a ponořovací podložky

Master STAGES ™ CLEAN 2020 je koncentrovaný, vysoce výkonný čistič určený k mytí všech kovů včetně mosazi, slitiny mědi a hliníku v ultrazvukových nebo ponořovacích myčkách. Jeho čisticí schopnost je mimořádná, což často vede ke kratším čisticím cyklům nebo k eliminaci čistících kroků. Vlastnosti oleje CLEAN 2020 poskytují delší životnost nádoby.

Technická dokumentace

Master STAGES ™ CLEAN 2029 "One Step"

Mycí kapalina s inhibitorem koroze

Master STAGES ™ CLEAN 2029 “One Step” je vysoce koncentrovaný inhibitor čištění / koroze určený pro stříkací podložky a ponorné nádrže. Tento produkt odstraní těžké zeminy a poskytne dva až čtyři týdny inhibice vnitřní koroze na ocelových a litinových částech.

Technická dokumentace

Master STAGES ™ RINSE 100

Mírný alkalický čisticí prostředek

Master STAGES ™ RINSE 100 je koncentrát čistící směsi, který odvádí skvělou práci při odstraňování tekutin při zpracování kovů a lehkých mastných filmů. Tento produkt nezbarvuje železné či neželezné materiály a zanechá extrémně tenký inhibitor koroze. RINSE 100 je kompatibilní s řadou řezných a brusných koncentrátů TRIM ® .

Technická dokumentace

Master STAGES ™ Whamex ™

Nádrž obráběcího stroje a systémový čistič

Tento produkt má schválení Rolls Royce CSS203

Master STAGES ™ Whamex ™ je bezpečná, rychle působící koncentrovaná receptura, která ušetří prostoje při čištění stroje a zároveň odstraní mastné zbytky, spodiny a nerozpustné mýdlové usazeniny, které zkracují životnost chladicí kapaliny. Whamex je určen pro čištění jímek obráběcích strojů a větších systémů, přívodních vedení chladicí kapaliny a zařízení pro recyklaci chladicí kapaliny. Whamex je kompatibilní s veškerým zpracováním odpadu (včetně ultrafiltrace) a nedegraduje TRIM ® obráběcích kapalin při správném použití.

Technická dokumentace

Master STAGES ™ Whamex XT ™

Nízko pěnivý čistič jímek obráběcích strojů

Master STAGES ™ Whamex XT ™ je nízko pěnivá, bezpečná, rychle působící, koncentrovaná receptura, která ušetří prostoje při čištění stroje a zároveň odstraní mastné zbytky, spodiny a nerozpustné mýdlové usazeniny, které zkracují životnost kapaliny. Whamex XT je určen k čištění jímek obráběcích strojů a větších systémů, přívodu chladicí kapaliny a zařízení pro recyklaci chladicí kapaliny. Whamex XT je kompatibilní s veškerým zpracováním odpadu (včetně ultrafiltrace) a nedegraduje TRIM ® obráběcích kapalin při správném použití.