Ultrazvukové alkalické čističe

Ultrazvukové alkalické čističe používané v lékařském, leteckém, automobilovém, těžebním a energetickém průmyslu, zaručují perfektní čištění. Speciálně vyvinuté ultrazvukové čisticí prostředky Master STAGES jsou vysoce účinné při odstraňování nečistot, olejů, rzi, bakterií, mastnoty, tažných sloučenin, voskovité půdy a dalších kontaminantů z různých kovů.

Ať už čistíte hliník, oceli, litinu, nerezové oceli, slitiny, mosaz, bronz, měď nebo hořčík, Master STAGES je ultrazvukový procesní alkalický produkt, který vám zajistí dokonalou čistotu.

Ultrazvukové čističe Master STAGES, nabízejí mimořádnou smáčivost, zkrácenou dobu cyklu, delší životnost nádoby, rychlejší a bezpečnější čištění součástí. Produkty Master STAGES jsou šetrné k životnímu prostředí a jsou nákladově efektivním řešením k dosažení bezkonkurenční povrchové úpravy.

Master STAGES ™ CLEAN 2020

Mycí směs pro ultrazvukové a ponořovací podložky

Master STAGES ™ CLEAN 2020 je koncentrovaný, vysoce výkonný čistič určený k mytí všech kovů včetně mosazi, slitiny mědi a hliníku v ultrazvukových nebo ponořovacích nádržích. Jeho čisticí schopnost je mimořádná, což často vede ke kratším čisticím cyklům nebo k eliminaci čistících kroků. Vlastnosti oleje CLEAN 2020 poskytují delší životnost nádoby.

Technická dokumentace

Master STAGES ™ RINSE 100

Mírný alkalický čisticí prostředek

Master STAGES ™ RINSE 100 je koncentrát čistící směsi, který odvádí skvělou práci při odstraňování tekutin při zpracování kovů a lehkých mastných filmů. Tento produkt nezbarvuje železné či neželezné materiály a zanechá extrémně tenký inhibitor koroze, který nezasahuje do měření dílů. RINSE 100 je kompatibilní s řadou řezných a brusných koncentrátů TRIM ® .

Technická dokumentace